| 7 Inch 800x400P TFT-LCD Ekran Araç Monitörü |
| 480 TVLine Gece Görüşlü Geri Görüş Kamerası |
| 2.8mm Lens ile Geniş Görüş Alanı |
| 18 Adet IR LED ile 5-10m Gece Görüş Mesafesi |
| Su Geçirmez Metal Kasa Geri Görüş Kamerası |
| 12~24V Çalışma Voltajı, RCA Bağlantı |
| Tüm Biçer-Döverlerle Uyumlu |
| Kamera Özellikleri | |
| Resim Sensörü | 1/3" Cmos |
| Çözünürlük | 480 TVLine |
| Çözünürlük Türü | SD |
| Resim Çözünürlüğü | 704x576 Piksel |
| Lens | 2.8mm |
| Görüntüleme Açısı | 90 Derece |
| LED Sayısı | 18 Adet IR LED |
| Gece Görüş Mesafesi | 1~5m |
| Sinyal Sistemi | PAL |
| Mikrofon | Yok |
| OSD Menü | Yok |
| Mirror (Ayna Etkisi) | Var |
| Dahili Park Sensörü | Yok |
| Park Çizgileri | Var (Ayarlanabilir) |
| Kablosuz Bağlantı Desteği | Yok |
| Kasa Türü | Metal |
| Kullanım Alanı | Araç Kamerası |
| Güç Gereksinimi | 9~36V DC |
| Güç Tüketimi | 30MA~150MA (Gündüz/Gece) |
| Monitör Özellikleri | |
| Ekran Boyutu | 7 inch |
| Çözünürlük | 800x480 Piksel |
| Sinyal Sistemi | PAL/NTSC |
| Quad Fonksiyonu | Yok |
| Multimedya Özelliği | Yok |
| TV Fonksiyonu | Yok |
| AV Girişi | Var (2 Adet) |
| VGA Girişi | Yok |
| HDMI Girişi | Yok |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| USB Girişi | Yok |
| Kullanım Alanı | Araç Monitörü |
| Güç Gereksinimi | 12~24V DC |
| Güç Tüketimi | 1A |
Benzer Ürünler
MK-KRS400 7 Inch Monitörlü Geri Görüş Karavan Kamera Seti
ÜRÜN SET İÇERİĞİ 1 ADET MONİTÖR 1 ADET DIŞ ORTAM KAMERA ..
MK-OS820P-V2 7 Inch Monitörlü AHD Geri Görüş Otobüs Kamera Seti
ÜRÜN SET İÇERİĞİ 1 ADET MONİTÖR 1 ADET DIŞ ORT..
MK-KS912 2 Megapiksel 4 Kameralı Kayıtlı Kamyon/Tır Kamera Seti
ÜRÜN SET İÇERİĞİ ..
MK-BAS400F 4.3 Inch Katlanır Monitörlü Binek Araç Geri Görüş Kamera Seti
4.3 Inch 480x232 Piksel Katnalır Monitör 700 TVLine Gece Görüşlü Araç Kam..
MK-TS712GW 2 Megapiksel 4 Kameralı Ses Kayıtlı 4G Uzak İzleme ve Wifi Hotspot Özellikli Taksi Kamera Seti
ÜRÜN SET İÇERİĞİ 1 ADET KAYIT CİHAZI ..
MK-KRS420P 7 Inch Monitörlü AHD Geri Görüş Karavan Kamera Seti
ÜRÜN SET İÇERİĞİ 1 ADET MONİTÖR 1 ADET DIŞ ORTAM KAMERA ..
Etiketler: evbs900, 7, inch, monitorlu, geri, gorus, bicer, dover, kamera, seti











