Bayimiz olmak ve avantajlı fiyatlarımızdan yararlanmak için bize ulaşın: 0850 833 31 21

Hakkımızda

2017 yılı itibariyle "Markaj Elektronik Güvenlik Teknolojileri" adıyla kurulan şirketimiz; personel olarak köklü ve tecrübeli, firma olarak yeni ve ileriye dönük hedefleri büyük olan bir firmadır. Personelinden aldığı tecrübe ve bilgiyi profesyonellikle harmanlayan firmamız, sektöre hızlı bir giriş yaparak kısa zamanda geniş kitlelere ulaşmayı başarmıştır. Bu sayede sektöründe hatrı sayılır bir yer edineceğinin sinyallerini daha şimdiden vermeye başlamıştır.

Markaj Elektronik Güvenlik Teknolojileri; öncü ve yenilikçi düşünce tarzıyla müşterilerine sağladığı güven doğrultusunda sektördeki birçok firma arasından sıyrılarak emin adımlarla yoluna devam etmekte ve yükselişini sürdürmektedir. Firmamız kalite stabilizasyonunu en üst seviyede tutarak sağladığı süreklilik ile müşteri memnuniyetini de aynı oranda günden güne arttırmaktadır. "En iyisi ya da hiç" sloganıyla yola çıkan firmamız kalite/ulaşılabilirlik değerlerini sürekli dengede tutarak her kesime aynı kaliteyi ulaştırmaya çalışmaktadır.

Vizyonumuz

Yüksek standart değerlerini her kesim için ulaşılabilir ve yaygın hale getirmek, sürekli gelişen teknolojiyi takip ederek sektörde öncü olmak ve "kaliteli hizmet-doğru zaman" prensibiyle koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

Misyonumuz

Fiyat/performans orantısını daima koruyarak en iyi ürünü en uygun fiyata müşterilerimize sunmak, zamana ve müşteri haklarına saygılı olmak ve hizmet verdiğimiz tüm müşterilerimize karşı sosyal sorumluluk sahibi olmaktır.