| 1/3" Analog Cmos Görüntü Sensörü |
| 480 TVLine Görüntü Çözünürlüğü |
| 2.8mm Sabit Lens/90 Derece Görüntü Açısı |
| 18 Adet IR LED |
| 5~10 Metre Gece Görüş Mesafesi |
| Su Geçizmez Metal Kasa, Tüm Ağır Vasıta Araçlara Uyumlu, 12~24V Kullanım |
| Kamera Özellikleri | |
| Resim Sensörü | 1/3" Cmos |
| Çözünürlük | 480 TVLine |
| Çözünürlük Türü | SD |
| Resim Çözünürlüğü | 704x576 Piksel |
| Lens | 2.8mm |
| Görüntüleme Açısı | 90 Derece |
| LED Sayısı | 18 Adet IR LED |
| Gece Görüş Mesafesi | 1~5m |
| Sinyal Sistemi | PAL |
| Mikrofon | Yok |
| OSD Menü | Yok |
| Mirror (Ayna Etkisi) | Var (Ayarlanabilir) |
| Dahili Park Sensörü | Yok |
| Park Çizgileri | Var (Ayarlanabilir) |
| Kablosuz Bağlantı Desteği | Yok |
| Kasa Türü | Metal |
| Kullanım Alanı | Araç Kamerası, Geri Görüş Kamerası |
| Güç Gereksinimi | 12~24V DC |
| Güç Tüketimi | 30MA~150MA (Gündüz/Gece) |
Benzer Ürünler
MK-515 700 TVLine Analog Dikiz Aynası Altı Yan Görüş Araç Kamerası
1/3" Analog Cmos Görüntü Sensörü 700 TVLine Görüntü Çözünürlüğü ..
MK-127AWP 2MP AHD Süper Geniş Açılı Çok Fonksiyonlu Araç Kamerası
1/2.7" AHD Cmos Görüntü Sensörü AHD/Analog Görüntü Modları 2..
MK-522A 2MP AHD Gece Görüşlü Yan Görüş Araç Kamerası
1/2.7" 4in1 AHD CMOS Görüntü Sensörü 2 Megapiksel Görüntü Çözünürlüğü ..
MK-124AWSP 2MP AHD Süper Geniş Açılı Starlight 4 Pin Araç Kamerası
1/2.7" AHD Cmos Görüntü Sensörü AHD/Analog Görüntü Modları 2..
MK-100MA 2MP AHD Gece Görüşlü 4 Pin Geri Görüş Araç Tepe Kamerası
1/2.7" 4in1 AHD CMOS Görüntü Sensörü AHD/CVI/TVI/Analog Görüntü Modları ..
MK-618A 2MP AHD Gece Görüşlü Sesli Araç İçi ve Yol Görüş Araç Kamerası
1/2.7" 4in1 AHD CMOS Görüntü Sensörü 2 Megapiksel Görüntü Çözünürlüğü ..
Etiketler: ev112e, 480, tvline, analog, gece, goruslu, geri, gorus, arac, kamerasi











