| 1/2.7" 4in1 AHD CMOS Görüntü Sensörü |
| AHD/CVI/TVI/Analog Görüntü Modları |
| 2 Megapiksel Görüntü Çözünürlüğü |
| 2.8mm Sabit Lens/100 Derece Görüntü Açısı |
| Analog Modda 60 Derece Görüntü Açısı |
| 12 Adet IR LED |
| 1~5m Gece Görüş Mesafesi |
| Plastik Kasa, UTC Destekli OSD Menü, 4Pin Bağlantı |
| Kamera Özellikleri | |
| Resim Sensörü | 1/2.7" 4in1 AHD CMOS |
| Çözünürlük | 2 Megapiksel |
| Çözünürlük Türü | Full HD |
| Resim Çözünürlüğü | 1920x1080 Piksel |
| Lens | 2.8mm |
| Görüntüleme Açısı | 100 Derece |
| LED Sayısı | 12 Adet IR LED |
| Gece Görüş Mesafesi | 1~5m |
| Sinyal Sistemi | PAL |
| Mikrofon | Yok |
| OSD Menü | Var (UTC Desteği ile) |
| Beyaz Dengeleme | Var |
| Arka Işık Dengeleme | Var |
| Pozlama Ayarı | Var |
| WDR | Var |
| DNR | Var |
| Renk Ayarı | Var |
| Parlaklık Ayarı | Var |
| Kontrast Ayarı | Var |
| Keskinlik Ayarı | Var |
| Day/Night Ayarı | Var |
| Ayarlanabilir Görüntü Kalitesi | Var |
| Ayarlanabilir Görüntüleme Türü | AHD/CVI/TVI/Analog |
| Mirror (Ayna Etkisi) | Var |
| Dahili Park Sensörü | Yok |
| Park Çizgileri | Yok |
| Kablosuz Bağlantı Desteği | Yok |
| Kasa Türü | Plastik |
| Kullanım Alanı | Araç Kamerası, İç Ortam Kamera |
| Güç Gereksinimi | 12V DC |
| Güç Tüketimi | 40MA~140MA (Gündüz/Gece) |
Benzer Ürünler
MK-127AWP 2MP AHD Süper Geniş Açılı Çok Fonksiyonlu Araç Kamerası
1/2.7" AHD Cmos Görüntü Sensörü AHD/Analog Görüntü Modları 2..
EV-112E 480 TVLine Analog Gece Görüşlü Geri Görüş Araç Kamerası
1/3" Analog Cmos Görüntü Sensörü 480 TVLine Görüntü Çözünürlüğü ..
MK-128A 1MP AHD Gece Görüşlü Geri Görüş Araç Kamerası
1/2.7" AHD Cmos Görüntü Sensörü 1 Megapiksel Görüntü Çözünürlüğü ..
MK-112 700 TVLine Analog Gece Görüşlü Geri Görüş Araç Kamerası
1/3" Analog Cmos Görüntü Sensörü 700 TVLine Görüntü Çözünürlüğü ..
MK-617 700TVLine Analog Gece Görüşlü Araç İçi ve Yol Görüş Araç Kamerası
1/3" Analog Cmos Görüntü Sensörü 700 TVLine Görüntü Çözünürlüğü ..
MK-622MA 2MP AHD Gece Görüşlü 4 Pin Araç İçi ve Yol Görüş Araç Kamerası
1/2.7" 4in1 AHD CMOS Görüntü Sensörü AHD/CVI/TVI/Analog Görüntü Modları ..
Etiketler: mk322ap, 2mp, ahd, gece, goruslu, 4, pin, arac, ici, ve, yol, gorus, arac, kamerasi











