| 1/2.7" 4in1 AHD CMOS Görüntü Sensörü |
| 2 Megapiksel Görüntü Çözünürlüğü |
| 2.8mm Sabit Lens/100 Derece Görüntü Açısı |
| 10 Adet IR LED |
| 1~5m Gece Görüş Mesafesi |
| Metal Kasa |
| Kamera Özellikleri | |
| Resim Sensörü | 1/2.7" 4in1 AHD CMOS |
| Çözünürlük | 2 Megapiksel |
| Çözünürlük Türü | Full HD |
| Resim Çözünürlüğü | 1920x1080 Piksel |
| Lens | 2.8mm |
| Görüntüleme Açısı | 100 Derece |
| LED Sayısı | 10 Adet IR LED |
| Gece Görüş Mesafesi | 1~5m |
| Sinyal Sistemi | PAL |
| Mikrofon | Yok |
| OSD Menü | Var (UTC Desteği ile) |
| Mirror (Ayna Etkisi) | Var |
| Dahili Park Sensörü | Yok |
| Park Çizgileri | Yok |
| Kablosuz Bağlantı Desteği | Yok |
| Kasa Türü | Metal |
| Kullanım Alanı | Araç Kamerası, Geri Görüş Kamerası |
| Güç Gereksinimi | 12V DC |
| Güç Tüketimi | 1A |
Benzer Ürünler
MK-112P-5P 700 TVLine Analog Gece Görüşlü 4 Pin Geri Görüş Araç Kamerası (5Pin Çeviricili)
1/3" Analog Cmos Görüntü Sensörü 700 TVLine Görüntü Çözünürlüğü ..
MK-141 700 TVLine Analog Geri Görüş Araç Kamerası
1/3" Analog Cmos Görüntü Sensörü 700 TVLine Görüntü Çözünürlüğü ..
EV-112E 480 TVLine Analog Gece Görüşlü Geri Görüş Araç Kamerası
1/3" Analog Cmos Görüntü Sensörü 480 TVLine Görüntü Çözünürlüğü ..
MK-100MA 2MP AHD Gece Görüşlü 4 Pin Geri Görüş Araç Tepe Kamerası
1/2.7" 4in1 AHD CMOS Görüntü Sensörü AHD/CVI/TVI/Analog Görüntü Modları ..
MK-622MA 2MP AHD Gece Görüşlü 4 Pin Araç İçi ve Yol Görüş Araç Kamerası
1/2.7" 4in1 AHD CMOS Görüntü Sensörü AHD/CVI/TVI/Analog Görüntü Modları ..
MK-522MA 2MP AHD Gece Görüşlü 4 Pin Yan Görüş Araç Kamerası
1/2.7" 4in1 AHD CMOS Görüntü Sensörü AHD/CVI/TVI/Analog Görüntü Modları ..
Etiketler: mk132a, 2mp, ahd, gece, goruslu, yan, gorus, arac, kamerasi











