| 1/3" Analog Cmos Görüntü Sensörü |
| 700 TVLine Görüntü Çözünürlüğü |
| 3.6mm Sabit Lens/70 Derece Görüntü Açısı |
| 4 Adet Mini Flash LED, 1~5 Metre Gece Görüş Mesafesi |
| Plaka Üstü Hareketli Olarak Kullanım |
| Su Geçizmez Metal Kasa, Ayarlanabilir Ters/Düz Görüntü, Tüm Binek Araçlara Uyumlu |
| Kamera Özellikleri | |
| Resim Sensörü | 1/3" Cmos |
| Çözünürlük | 700 TVLine |
| Çözünürlük Türü | SD |
| Resim Çözünürlüğü | 704x576 Piksel |
| Lens | 3.6mm |
| Görüntüleme Açısı | 70 Derece |
| LED Sayısı | 4 Adet Flash LED |
| Gece Görüş Mesafesi | 1~5m |
| Sinyal Sistemi | PAL |
| Mikrofon | Yok |
| OSD Menü | Yok |
| Mirror (Ayna Etkisi) | Var |
| Dahili Park Sensörü | Yok |
| Park Çizgileri | Yok |
| Kablosuz Bağlantı Desteği | Yok |
| Kasa Türü | Plastik |
| Kullanım Alanı | Araç Kamerası, Tampon Kamerası, Geri Görüş Kamerası |
| Güç Gereksinimi | 12V DC |
| Güç Tüketimi | 1A |
Benzer Ürünler
MK-112 700 TVLine Analog Gece Görüşlü Geri Görüş Araç Kamerası
1/3" Analog Cmos Görüntü Sensörü 700 TVLine Görüntü Çözünürlüğü ..
MK-124AWS 2MP AHD Süper Geniş Açılı Starlight Araç Kamerası
1/2.7" AHD Cmos Görüntü Sensörü AHD/Analog Görüntü Modları 2..
MK-126 700 TVLine Analog Gece Görüşlü Geri Görüş Araç Kamerası
1/3" Analog Cmos Görüntü Sensörü 700 TVLine Görüntü Çözünürlüğü ..
MK-100MA 2MP AHD Gece Görüşlü 4 Pin Geri Görüş Araç Tepe Kamerası
1/2.7" 4in1 AHD CMOS Görüntü Sensörü AHD/CVI/TVI/Analog Görüntü Modları ..
MK-322AP 2MP AHD Gece Görüşlü 4 Pin Araç İçi ve Yol Görüş Araç Kamerası
1/2.7" 4in1 AHD CMOS Görüntü Sensörü AHD/CVI/TVI/Analog Görüntü Modları ..
EV-112E 480 TVLine Analog Gece Görüşlü Geri Görüş Araç Kamerası
1/3" Analog Cmos Görüntü Sensörü 480 TVLine Görüntü Çözünürlüğü ..
Etiketler: mk125, 700, tvline, analog, flash, aydinlatmali, geri, gorus, arac, kamerasi











