| 1/2.7" 4in1 AHD CMOS Görüntü Sensörü |
| AHD/CVI/TVI/Analog Görüntü Modları |
| 2 Megapiksel Görüntü Çözünürlüğü |
| 2.8mm Sabit Lens/100 Derece Görüntü Açısı |
| Analog Modda 60 Derece Görüntü Açısı |
| 2 Adet Array LED |
| 5~10m Gece Görüş Mesafesi |
| Metal Kasa, UTC Desteği |
| Kamera Özellikleri | |
| Resim Sensörü | 1/2.7" 4in1 AHD CMOS |
| Çözünürlük | 2 Megapiksel |
| Çözünürlük Türü | Full HD |
| Resim Çözünürlüğü | 1920x1080 Piksel |
| Lens | 2.8mm |
| Görüntüleme Açısı | 100 Derece |
| LED Sayısı | 2 Adet Array LED |
| Gece Görüş Mesafesi | 5~10m |
| Sinyal Sistemi | PAL |
| Mikrofon | Yok |
| OSD Menü | Yok |
| Mirror (Ayna Etkisi) | Yok |
| Dahili Park Sensörü | Yok |
| Park Çizgileri | Yok |
| Kablosuz Bağlantı Desteği | Yok |
| Kasa Türü | Metal |
| Kullanım Alanı | Araç Kamerası, Geri Görüş Kamerası |
| Güç Gereksinimi | 12V DC |
| Güç Tüketimi | 50MA~140MA (Gündüz/Gece) |
Benzer Ürünler
MK-522A 2MP AHD Gece Görüşlü Yan Görüş Araç Kamerası
1/2.7" 4in1 AHD CMOS Görüntü Sensörü 2 Megapiksel Görüntü Çözünürlüğü ..
EV-112E 480 TVLine Analog Gece Görüşlü Geri Görüş Araç Kamerası
1/3" Analog Cmos Görüntü Sensörü 480 TVLine Görüntü Çözünürlüğü ..
MK-124AWS 2MP AHD Süper Geniş Açılı Starlight Araç Kamerası
1/2.7" AHD Cmos Görüntü Sensörü AHD/Analog Görüntü Modları 2..
MK-617 700TVLine Analog Gece Görüşlü Araç İçi ve Yol Görüş Araç Kamerası
1/3" Analog Cmos Görüntü Sensörü 700 TVLine Görüntü Çözünürlüğü ..
MK-124AWSP 2MP AHD Süper Geniş Açılı Starlight 4 Pin Araç Kamerası
1/2.7" AHD Cmos Görüntü Sensörü AHD/Analog Görüntü Modları 2..
MP-522 2MP PoE IP Gece Görüşlü Yan Görüş Araç Kamerası
1/2.7" IP CMOS Görüntü Sensörü 2 Megapiksel Görüntü Çözünürlüğü ..
Etiketler: mk120ap, 2mp, ahd, gece, goruslu, 4, pin, geri, gorus, arac, kamerasi











