- Marka: Markaj
- Ürün Kodu: MP-522
- Stok Durumu: Stokta Yok
MP-522 2MP PoE IP Gece Görüşlü Yan Görüş Araç Kamerası
- 2 Yıl Garanti
| Fabrikasyon Şifresiz Onvif RTSP Bilgisi Ana Akış (HD) rtsp://{IP ADRESİ}:{PORT}/stream1 - Örnek: 192.168.1.108:554/stream1 Alt Akış (SD) rtsp://{IP ADRESİ}:{PORT}/stream2 - Örnek: 192.168.1.108:554/stream2 |
| Kullanıcı Tanımlı Şifreli Onvif RTSP Bilgisi Ana Akış (HD) rtsp://{KULLANICI ADI}:{ŞİFRE}@{IP ADRRESİ}:{PORT}/stream1 - Örnek: rtsp://admin:123456@192.168.1.108:554/stream1 Alt Akış (SD) rtsp://{KULLANICI ADI}:{ŞİFRE}@{IP ADRRESİ}:{PORT}/stream2 - Örnek: rtsp://admin:123456@192.168.1.108:554/stream2 |
| 1/2.7" IP CMOS Görüntü Sensörü |
| 2 Megapiksel Görüntü Çözünürlüğü |
| 2.8mm Sabit Lens/100 Derece Görüntü Açısı |
| 12 Adet IR LED |
| 1~5m Gece Görüş Mesafesi |
| Metal Kasa, OSD Menü, Dahili PoE |
| Kamera Özellikleri | |
| Resim Sensörü | 1/2.7" IP CMOS |
| Çözünürlük | 2 Megapiksel |
| Çözünürlük Türü | Full HD |
| Resim Çözünürlüğü | 1920x1080 Piksel |
| Lens | 2.8mm |
| Görüntüleme Açısı | 100 Derece |
| LED Sayısı | 18 Adet IR LED |
| Gece Görüş Mesafesi | 5~10m |
| Sinyal Sistemi | PAL |
| Mikrofon | Yok |
| OSD Menü | Var |
| Beyaz Dengeleme | Var |
| Arka Işık Dengeleme | Var |
| Pozlama Ayarı | Var |
| WDR | Var |
| DNR | Var |
| Renk Ayarı | Var |
| Parlaklık Ayarı | Var |
| Kontrast Ayarı | Var |
| Keskinlik Ayarı | Var |
| Day/Night Ayarı | Var |
| Ayarlanabilir Görüntü Kalitesi | Var |
| Ayarlanabilir Görüntüleme Türü | Yok |
| Mirror (Ayna Etkisi) | Yok |
| Dahili Park Sensörü | Yok |
| Park Çizgileri | Yok |
| Kablosuz Bağlantı Desteği | Yok |
| Kasa Türü | Metal |
| Kullanım Alanı | Araç Kamerası, Yan Görüş Kamerası |
| Güç Gereksinimi | 12V DC |
| Güç Tüketimi | 50MA~150MA (Gündüz/Gece) |
Etiketler: mp522, 2mp, poe, ip, gece, goruslu, yan, gorus, arac, kamerasi








