| 8 Adet 1 Megapiksel LED Işıklı Kamera |
| 10 Inch Monitör |
| 8 Kamerayı Aynı Ekranda Görme |
| Aydınlatmalı Gece Görüş |
| Tüm Tohum Ekme Makineleri ile Uyumlu |
| Kamera Özellikleri | |
| Resim Sensörü | 1/3" AHD CMOS |
| Çözünürlük | 1 Megapiksel |
| Çözünürlük Türü | HD |
| Resim Çözünürlüğü | 1280x720 Piksel |
| Lens | 2.8mm |
| Görüntüleme Açısı | 80 Derece |
| LED Sayısı | 8 Adet IR LED |
| Sinyal Sistemi | PAL/NTSC |
| Mikrofon | Yok |
| OSD Menü | Yok |
| Mirror (Ayna Etkisi) | Yok |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Kasa Türü | Metal |
| Kullanım Alanı | İç Ortam/Dış Ortam |
| Güç Gereksinimi | 12V DC |
| Güç Tüketimi | 1A |
| Kayıt Cihazı Özellikleri | |
| Video Girişi | 8 Kanal BNC |
| Ses Girişi | 4 Kanal RCA |
| Kayıt Formatı | AVI |
| Kayıt Sıkıştırma Formatı | H.265+ |
| Kayıt Çözünürlüğü | 5M-N/4M-N/3M-N/1080P/1080N/960P/720P/960H/D1/CIF |
| Hybrid Mod | 8 Kanal AHD 5M-N + 4 Kanal IP 2MP |
| İşletim Sistemi | Linux |
| Harddisk Slot Sayısı | Tek Slot |
| Max. Harddisk Desteği | 2TB 2,5" Sata |
| SD Kart Desteği | Yok |
| Mobil Uzak İzleme Uygulaması | XMeye |
| Bilgisayar Uzak İzleme Uygulaması | Markaj VMS |
| PTZ Kontrol Desteği | Var |
| Dahili 3G/4G Modülü | Yok |
| Dahili GPS Modülü | Yok |
| Sim Kart Desteği | Var (USB Modem ile) |
| USB Modem Desteği | Var |
| Alarm Bağlantısı | Var |
| Türkçe Dil Desteği | Var |
| Dil Seçenekleri | Türkçe/İngilizce/Çince |
| USB Girişi | 2 Adet |
| Ethernet (RJ45) Girişi | Var |
| RS485 Girişi | Var |
| VGA Görüntü Çıkışı | Var |
| HDMI Görüntü Çıkışı | Var |
| BNC Görüntü Çıkışı | Yok |
| Güç Gereksinimi | 12V DC |
| Güç Tüketimi | 2A |
| Kablo | |
| Kablo Türü | 20m 2+1 CCTV Kablo |
| Kalınlık | 2x0,50 |
| Sargı Türü | Bakır+CCA Alaşım Sargı |
Benzer Ürünler
MK-OS811-EKO 2 Megapiksel 4 Kameralı Kayıtlı Monitörlü Otobüs Kamera Seti
ÜRÜN SET İÇERİĞİ 1 ADET MONİTÖR 1 AD..
MK-MS500 7 Inch Monitörlü Geri Görüş Minibüs Kamera Seti
ÜRÜN SET İÇERİĞİ 1 ADET MONİTÖR 1 ADET DIŞ ORTAM KAMERA ..
MK-CKRS420P 7 Inch Monitörlü AHD 4 Pin Geri Görüş Çekme Karavan Kamera Seti
ÜRÜN SET İÇERİĞİ 1 ADET MONİTÖR 1 AD..
MK-DKS912-5 2 Megapiksel 5 Kameralı Kayıtlı Dorse Ayrımlı Kamyon/Tır Kamera Seti
ÜRÜN SET İÇERİĞİ ..
MK-KRS450P 7 Inch Monitörlü AHD Tepe Kameralı Geri Görüş Karavan Kamera Seti
ÜRÜN SET İÇERİĞİ 1 ADET MONİTÖR 1 ADET DIŞ ORTAM KAMERA ..
MK-MS511 2 Megapiksel 4 Kameralı Kayıtlı Monitörlü Minibüs Kamera Seti
ÜRÜN SET İÇERİĞİ 1 ADET MONİTÖR 1 AD..
Etiketler: mktms718, 1, megapiksel, 8, kamerali, mibzer, tohum, ekme, makinesi, kamera, seti











