| 4 Adet 1 Megapiksel LED Işıklı Kamera |
| 7 Inch Kayıtlı Monitör |
| 4 Kamerayı Aynı Ekranda Görme |
| Aydınlatmalı Gece Görüş |
| Tüm Tohum Ekme Makineleri ile Uyumlu |
| Kamera Özellikleri | |
| Resim Sensörü | 1/3" AHD CMOS |
| Çözünürlük | 1 Megapiksel |
| Çözünürlük Türü | HD |
| Resim Çözünürlüğü | 1280x720 Piksel |
| Lens | 2.8mm |
| Görüntüleme Açısı | 80 Derece |
| LED Sayısı | 8 Adet IR LED |
| Sinyal Sistemi | PAL/NTSC |
| Mikrofon | Yok |
| OSD Menü | Yok |
| Mirror (Ayna Etkisi) | Yok |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Kasa Türü | Metal |
| Kullanım Alanı | İç Ortam/Dış Ortam |
| Güç Gereksinimi | 12V DC |
| Güç Tüketimi | 1A |
| Monitör Özellikleri | |
| Ekran Boyutu | 7 inch |
| Çözünürlük | 1026x600 Piksel |
| Sinyal Sistemi | PAL/NTSC |
| Quad Fonksiyonu | Var |
| Multimedya Özelliği | Yok |
| TV Fonksiyonu | Yok |
| AV Girişi | Var (4 Adet) |
| VGA Girişi | Yok |
| HDMI Girişi | Yok |
| Hafıza Kartı Desteği | Var (256GB'a Kadar) |
| USB Girişi | Yok |
| Kullanım Alanı | Araç Monitörü |
| Güç Gereksinimi | 9~36V DC |
| Güç Tüketimi | 470MA~1.2A (Kamerasız/Kameralı) |
| Kablo | |
| Kablo Türü | 20m 2+1 CCTV Kablo |
| Kalınlık | 2x0,50 |
| Sargı Türü | Bakır+CCA Alaşım Sargı |
Benzer Ürünler
MK-OS820P-V2 7 Inch Monitörlü AHD Geri Görüş Otobüs Kamera Seti
ÜRÜN SET İÇERİĞİ 1 ADET MONİTÖR 1 ADET DIŞ ORT..
MK-DKS912-5 2 Megapiksel 5 Kameralı Kayıtlı Dorse Ayrımlı Kamyon/Tır Kamera Seti
ÜRÜN SET İÇERİĞİ ..
MK-KRS400P 7 Inch Monitörlü 4 Pin Geri Görüş Karavan Kamera Seti
ÜRÜN SET İÇERİĞİ 1 ADET MONİTÖR 1 ADET DIŞ ORTAM KAMERA ..
MK-KS911-EKO 2 Megapiksel 4 Kameralı Kayıtlı Monitörlü Kamyon/Tır Kamera Seti
ÜRÜN SET İÇERİĞİ 1 ADET MONİTÖR 1 AD..
MK-MS520P 7 Inch Monitörlü AHD Geri Görüş Minibüs Kamera Seti
ÜRÜN SET İÇERİĞİ 1 ADET MONİTÖR 1 ADET DIŞ ORTAM KAMERA ..
MK-TMS718 1 Megapiksel 8 Kameralı Mibzer Tohum Ekme Makinesi Kamera Seti
8 Adet 1 Megapiksel LED Işıklı Kamera 10 Inch Monitör 8 Kame..
Etiketler: mktms714, 1, megapiksel, 4, kamerali, mibzer, tohum, ekme, makinesi, kamera, seti











