ÜRÜN SET İÇERİĞİ
|
|
|
|
|
| 1 ADET KAYIT CİHAZI | 1 ADET HARDDİSK | 2 ADET DIŞ ORTAM KAMERA | 4 ADET İÇ ORTAM KAMERA | 1 ADET ADAPTÖR |
| 2 Adet 2 Megapiksel Plastik Kasa Dış Ortam AHD Kamera |
| 4 Adet 2 Megapiksel Plastik Kasa İç Ortam AHD Kamera |
| 8 Kanal H.265+ AHD Kayıt Cihazı |
| 500GB 2,5" Harddisk |
| 7/24 Kayıt ile Ortalama 14-16 Gün Kayıt |
| Kamera Özellikleri | |
| Resim Sensörü | 1/3" AHD Cmos |
| Çözünürlük | 2 Megapiksel |
| Çözünürlük Türü | Full HD |
| Resim Çözünürlüğü | 1920x1080 Piksel |
| Lens | 3.6mm |
| Görüntüleme Açısı | 80 Derece |
| LED Sayısı | 18 Adet IR LED |
| Gece Görüş Mesafesi | 10~15m |
| Sinyal Sistemi | PAL/NTSC |
| Mikrofon | Yok |
| OSD Menü | Var (UTC ile) |
| Mirror (Ayna Etkisi) | Yok |
| Kasa Türü | Plastik |
| Kullanım Alanı | İç Ortam/Dış Ortam |
| Güç Gereksinimi | 12V DC |
| Güç Tüketimi | 1A |
| Kayıt Cihazı Özellikleri | |
| Video Girişi | 8 Kanal BNC |
| Ses Girişi | 4 Kanal RCA |
| Kayıt Formatı | AVI |
| Kayıt Sıkıştırma Formatı | H.265+ |
| Kayıt Çözünürlüğü | 5M-N/4M-N/3M-N/1080P/1080N/960P/720P/960H/D1/CIF |
| Hybrid Mod | 8 Kanal AHD 5M-N + 4 Kanal IP 2MP |
| İşletim Sistemi | Linux |
| Harddisk Slot Sayısı | Tek Slot |
| Max. Harddisk Desteği | 8TB 3,5" Sata |
| Mobil Uzak İzleme Uygulaması | XMeye |
| Bilgisayar Uzak İzleme Uygulaması | Markaj VMS |
| PTZ Kontrol Desteği | Var |
| USB Modem Desteği | Var |
| Alarm Bağlantısı | Var |
| Türkçe Dil Desteği | Var |
| Dil Seçenekleri | Türkçe/İngilizce/Çince |
| USB Girişi | 2 Adet |
| Ethernet (RJ45) Girişi | Var |
| RS485 Girişi | Var |
| VGA Görüntü Çıkışı | Var |
| HDMI Görüntü Çıkışı | Var |
| BNC Görüntü Çıkışı | Var |
| Güç Gereksinimi | 12V DC |
| Güç Tüketimi | 2A |
| Harddisk | |
| Boyut | 3,5 inch |
| Kapasite | 1TB |
| Bağlantı | Sata |
| Kablo | |
| Kablo Türü | 200 Metre 2+1 CCTV Kablo |
| Kalınlık | 2x0,22 |
| Sargı Türü | Bakır+CCA Alaşım Sargı |
Benzer Ürünler
MK-S808E 2 Megapiksel AHD 8 Kameralı Ev ve İşyeri Kamera Seti
ÜRÜN SET İÇERİĞİ 1 ADET KAYIT CİHAZI ..
MK-S808NVRE 4 Megapiksel IP 8 Kameralı Ev ve İşyeri Kamera Seti
ÜRÜN SET İÇERİĞİ 1 ADET KAYIT CİHAZI ..
MK-S806NVRE 4 Megapiksel IP 6 Kameralı Ev ve İşyeri Kamera Seti
ÜRÜN SET İÇERİĞİ 1 ADET KAYIT CİHAZI ..
MK-S804E 2 Megapiksel AHD 4 Kameralı Ev ve İşyeri Kamera Seti
ÜRÜN SET İÇERİĞİ 1 ADET KAYIT CİHAZI ..
MK-S804NVRE 4 Megapiksel IP 4 Kameralı Ev ve İşyeri Kamera Seti
ÜRÜN SET İÇERİĞİ 1 ADET KAYIT CİHAZI ..
Etiketler: mks806e, 2, megapiksel, 6, kamerali, ev, ve, isyeri, kamera, seti










