| 7 Inch 1024x600P TFT-LCD Ekran Araç Monitörü |
| 2 Megapiksel Gece Görüşlü Geri Görüş Kamerası |
| 2.8mm Lens ile Geniş Görüş Alanı |
| 2 Adet Array LED ile 5-10m Gece Görüş Mesafesi |
| Su Geçirmez Metal Kasa Geri Görüş Kamerası |
| 9~36V Çalışma Voltajı, 4 Pin Bağlantı |
| Tüm Çöp Kamyonlarıyla Uyumlu |
| Kamera Özellikleri | |
| Resim Sensörü | 1/2.7" 4in1 AHD CMOS |
| Çözünürlük | 2 Megapiksel |
| Çözünürlük Türü | Full HD |
| Resim Çözünürlüğü | 1920x1080 Piksel |
| Lens | 2.8mm |
| Görüntüleme Açısı | 100 Derece |
| LED Sayısı | 2 Adet Array LED |
| Gece Görüş Mesafesi | 1~5m |
| Sinyal Sistemi | PAL |
| Mikrofon | Yok |
| OSD Menü | Var |
| Mirror (Ayna Etkisi) | Var |
| Dahili Park Sensörü | Yok |
| Park Çizgileri | Yok |
| Kablosuz Bağlantı Desteği | Yok |
| Kasa Türü | Metal |
| Kullanım Alanı | Araç Kamerası |
| Güç Gereksinimi | 12V DC |
| Güç Tüketimi | 50MA~150MA (Gündüz/Gece) |
| Monitör Özellikleri | |
| Ekran Boyutu | 7 inch |
| Çözünürlük | 1024x600 Piksel |
| Sinyal Sistemi | PAL/NTSC |
| Quad Fonksiyonu | Yok |
| Multimedya Özelliği | Yok |
| TV Fonksiyonu | Yok |
| AV Girişi | Var (2 Adet) |
| VGA Girişi | Yok |
| HDMI Girişi | Yok |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| USB Girişi | Yok |
| Kullanım Alanı | Araç Monitörü |
| Güç Gereksinimi | 9~36V DC |
| Güç Tüketimi | 1A |
Benzer Ürünler
MK-KS911-EKO 2 Megapiksel 4 Kameralı Kayıtlı Monitörlü Kamyon/Tır Kamera Seti
ÜRÜN SET İÇERİĞİ 1 ADET MONİTÖR 1 AD..
MK-BAS400F 4.3 Inch Katlanır Monitörlü Binek Araç Geri Görüş Kamera Seti
4.3 Inch 480x232 Piksel Katnalır Monitör 700 TVLine Gece Görüşlü Araç Kam..
MK-DKS920P 7 Inch Monitörlü AHD Geri Görüş Dorse Ayrımlı Kamyon/Tır Kamera Seti
ÜRÜN SET İÇERİĞİ 1 ADET MONİTÖR 1 AD..
MK-DKS912-6 2 Megapiksel 6 Kameralı Kayıtlı Dorse Ayrımlı Kamyon/Tır Kamera Seti
ÜRÜN SET İÇERİĞİ ..
MK-MS512-EKO 2 Megapiksel 4 Kameralı Kayıtlı Minibüs Kamera Seti
ÜRÜN SET İÇERİĞİ 1 ADET KAY..
Etiketler: mkcks520pv2, 7, inch, monitorlu, 4, pin, ahd, geri, gorus, cop, kamyonu, kamera, seti











