| 1/3" Analog Cmos Görüntü Sensörü |
| 700 TVLine Görüntü Çözünürlüğü |
| 2.8mm Sabit Lens/90 Derece Görüntü Açısı |
| 12 Adet IR LED |
| 1~5 Metre Gece Görüş Mesafesi |
| Metal Kasa, Tüm Binek ve Ağır Vasıta Araçlara Uyumlu |
| Kamera Özellikleri | |
| Resim Sensörü | 1/3" Cmos |
| Çözünürlük | 700 TVLine |
| Çözünürlük Türü | SD |
| Resim Çözünürlüğü | 704x576 Piksel |
| Lens | 2.8mm |
| Görüntüleme Açısı | 90 Derece |
| LED Sayısı | 12 Adet IR LED |
| Gece Görüş Mesafesi | 1~5m |
| Sinyal Sistemi | PAL |
| Mikrofon | Yok |
| OSD Menü | Yok |
| Mirror (Ayna Etkisi) | Yok |
| Dahili Park Sensörü | Yok |
| Park Çizgileri | Yok |
| Kablosuz Bağlantı Desteği | Yok |
| Kasa Türü | Metal |
| Kullanım Alanı | Araç Kamerası, Dome Kamera |
| Güç Gereksinimi | 9~36V DC |
| Güç Tüketimi | 30MA~150MA (Gündüz/Gece) |
Benzer Ürünler
MK-128 700 TVLine Analog Gece Görüşlü Geri Görüş Araç Kamerası
1/3" Analog Cmos Görüntü Sensörü 700 TVLine Görüntü Çözünürlüğü ..
MK-112P 700 TVLine Analog Gece Görüşlü 4 Pin Geri Görüş Araç Kamerası
1/3" Analog Cmos Görüntü Sensörü 700 TVLine Görüntü Çözünürlüğü ..
MK-121APSE 2MP AHD Starlight 4 Pin Geri Görüş Araç Kamerası
1/2.7" AHD CMOS Görüntü Sensörü 2 Megapiksel Görüntü Çözünürlüğü ..
MK-112 700 TVLine Analog Gece Görüşlü Geri Görüş Araç Kamerası
1/3" Analog Cmos Görüntü Sensörü 700 TVLine Görüntü Çözünürlüğü ..
MK-322A 2MP AHD Gece Görüşlü Araç İçi ve Yol Görüş Araç Kamerası
1/2.7" 4in1 AHD CMOS Görüntü Sensörü AHD/CVI/TVI/Analog Görüntü Modları ..
MK-127AW 1MP AHD Süper Geniş Açılı Çok Fonksiyonlu Araç Kamerası
1/2.7" AHD Cmos Görüntü Sensörü 1 Megapiksel Görüntü Çözünürlüğü ..
Etiketler: mk617, 700tvline, analog, gece, goruslu, arac, ici, ve, yol, gorus, arac, kamerasi











