| 1/2.7" 4in1 AHD CMOS Görüntü Sensörü |
| 2 Megapiksel Görüntü Çözünürlüğü |
| 2.8mm Sabit Lens/100 Derece Görüntü Açısı |
| Analog Modda 60 Derece Görüntü Açısı |
| 12 Adet IR LED |
| 1~5m Gece Görüş Mesafesi |
| Metal Kasa, UTC Destekli OSD Menü |
| Kamera Özellikleri | |
| Resim Sensörü | 1/2.7" 4in1 AHD Cmos |
| Çözünürlük | 2 Megapiksel |
| Çözünürlük Türü | Full HD |
| Resim Çözünürlüğü | 1920x1080 Piksel |
| Lens | 2.8mm |
| Görüntüleme Açısı | 100 Derece |
| LED Sayısı | 12 Adet IR LED |
| Gece Görüş Mesafesi | 1~5m |
| Sinyal Sistemi | PAL |
| Mikrofon | Yok |
| OSD Menü | Var (UTC Desteği ile) |
| Mirror (Ayna Etkisi) | Var |
| Dahili Park Sensörü | Yok |
| Park Çizgileri | Yok |
| Kablosuz Bağlantı Desteği | Yok |
| Kasa Türü | Metal/Plastik |
| Kullanım Alanı | Araç Kamerası, Yan Görüş Kamerası |
| Güç Gereksinimi | 12V DC |
| Güç Tüketimi | 50MA~150MA (Gündüz/Gece) |
Benzer Ürünler
MK-127A 1MP AHD Geri Görüş Araç Kamerası
1/2.7" AHD Cmos Görüntü Sensörü 1 Megapiksel Görüntü Çözünürlüğü ..
MP-622 2MP PoE IP Gece Görüşlü Araç İçi ve Yol Görüş Araç Kamerası
1/2.7" IP CMOS Görüntü Sensörü 2 Megapiksel Görüntü Çözünürlüğü ..
MK-126 700 TVLine Analog Gece Görüşlü Geri Görüş Araç Kamerası
1/3" Analog Cmos Görüntü Sensörü 700 TVLine Görüntü Çözünürlüğü ..
MK-516 700 TVLine Analog Dikiz Aynası Altı Yan Görüş Araç Kamerası
1/3" Analog Cmos Görüntü Sensörü 700 TVLine Görüntü Çözünürlüğü ..
MK-124 700 TVLine Analog Geri Görüş Araç Kamerası
1/3" Analog Cmos Görüntü Sensörü 700 TVLine Görüntü Çözünürlüğü ..
MK-128A 1MP AHD Gece Görüşlü Geri Görüş Araç Kamerası
1/2.7" AHD Cmos Görüntü Sensörü 1 Megapiksel Görüntü Çözünürlüğü ..
Etiketler: mk522a, 2mp, ahd, gece, goruslu, yan, gorus, arac, kamerasi











