| 1/3" Analog Cmos Görüntü Sensörü |
| 700 TVLine Görüntü Çözünürlüğü |
| 3.6mm Sabit Lens/80 Derece Görüntü Açısı |
| Ayarlanabilir Ters/Düz Görüntü |
| Su Geçirmez Metal Kasa |
| Tüm Binek Araçlara Uyumlu, Ayna Altı Hareketli Olarak Kullanım |
| Kamera Özellikleri | |
| Resim Sensörü | 1/3" Cmos |
| Çözünürlük | 700 TVLine |
| Çözünürlük Türü | SD |
| Resim Çözünürlüğü | 704x576 Piksel |
| Lens | 3.6mm |
| Görüntüleme Açısı | 80 Derece |
| LED Sayısı | Yok |
| Gece Görüş Mesafesi | Yok |
| Sinyal Sistemi | PAL |
| Mikrofon | Yok |
| OSD Menü | Yok |
| Mirror (Ayna Etkisi) | Var |
| Dahili Park Sensörü | Yok |
| Park Çizgileri | Var (Ayarlanabilir) |
| Kablosuz Bağlantı Desteği | Yok |
| Kasa Türü | Plastik |
| Kullanım Alanı | Araç Kamerası, Tampon Kamerası, Geri Görüş Kamerası |
| Güç Gereksinimi | 12V DC |
| Güç Tüketimi | 1A |
Benzer Ürünler
MK-622MA 2MP AHD Gece Görüşlü 4 Pin Araç İçi ve Yol Görüş Araç Kamerası
1/2.7" 4in1 AHD CMOS Görüntü Sensörü AHD/CVI/TVI/Analog Görüntü Modları ..
MK-128 700 TVLine Analog Gece Görüşlü Geri Görüş Araç Kamerası
1/3" Analog Cmos Görüntü Sensörü 700 TVLine Görüntü Çözünürlüğü ..
MK-617 700TVLine Analog Gece Görüşlü Araç İçi ve Yol Görüş Araç Kamerası
1/3" Analog Cmos Görüntü Sensörü 700 TVLine Görüntü Çözünürlüğü ..
MP-122 2MP PoE IP Gece Görüşlü Geri Görüş Araç Kamerası
1/2.7" IP CMOS Görüntü Sensörü 2 Megapiksel Görüntü Çözünürlüğü ..
MK-121MAWS 2MP AHD Süper Geniş Açılı Starlight 4 Pin Geri Görüş Araç Kamerası
1/2.7" AHD CMOS Görüntü Sensörü AHD/CVI/TVI/Analog Görüntü Modları ..
MK-132A 2MP AHD Gece Görüşlü Yan Görüş Araç Kamerası
1/2.7" 4in1 AHD CMOS Görüntü Sensörü 2 Megapiksel Görüntü Çözünürlüğü ..
Etiketler: mk516, 700, tvline, analog, dikiz, aynasi, alti, yan, gorus, arac, kamerasi











