| YAZILIM BİLGİSİ | İNDİRME BAĞLANTISI |
|---|---|
| CMSV6 Yazılımlı Cihazlar İçin CMSV7 Client Programı (64Bit) | İndir |
| CMSV6 Yazılımlı Cihazlar İçin CMSV7 Cep Telefonu Uygulaması | IOS | Android |
| 4 Kanal 1080P 2in1 H.265 Araç Kayıt Cihazı (AHD/ANALOG) |
| 4 Kanal Ses Girişi (4Pin) |
| BNC Video Çıkışı |
| Dahili 4G/GPS/Akıllı Telefon Desteği |
| 1 Adet SD Kart Girişi (Max. 512GB) |
| CMSV6 Platformu ile Çalışma |
| 9~36V Voltaj Girişi |
| Metal Kasa, 153x121x35mm Boyutlar (ExBxY) |
| Kayıt Cihazı Özellikleri | |
| Video Girişi | 4 Kanal 4Pin |
| Ses Girişi | 4 Kanal 4Pin |
| Kayıt Formatı | AVI |
| Kayıt Sıkıştırma Formatı | H.265 |
| Kayıt Çözünürlüğü | 1080P/1080N/960P/720P/960H/D1/CIF |
| Hybrid Mod | Yok |
| İşletim Sistemi | Linux |
| Harddisk Slot Sayısı | Yok |
| Max. Harddisk Desteği | Yok |
| SD Kart Desteği | Var (Max. 512GB) |
| Mobil Uzak İzleme Uygulaması | CMSV6 |
| Bilgisayar Uzak İzleme Uygulaması | CMSV6 |
| PTZ Kontrol Desteği | Var |
| Sim Kart Desteği | Var |
| USB Modem Desteği | Var |
| Alarm Bağlantısı | Var |
| Türkçe Dil Desteği | Var |
| Dil Seçenekleri | Türkçe/İngilizce/Çince |
| USB Girişi | 1 Adet |
| Ethernet (RJ45) Girişi | Yok |
| RS485 Girişi | Var |
| VGA Görüntü Çıkışı | Yok |
| HDMI Görüntü Çıkışı | Yok |
| BNC Görüntü Çıkışı | Var (4Pin) |
| Güç Gereksinimi | 12V DC |
| Güç Tüketimi | 2A |
Benzer Ürünler
MK-608GW XMeye Dahili 4G SIM Kart Destekli Wifi Hotspot Özellikli 5M-N 5in1 H.265 8 Kanal Hybrid Araç Kayıt Cihazı
8 Kanal BNC Video Girişi 4 Kanal RCA Ses Girişi H.265+ Video..
MK-608 XMeye 5M-N 5in1 H.265 8 Kanal Hybrid Araç Kayıt Cihazı
8 Kanal BNC Video Girişi 4 Kanal RCA Ses Girişi H.265+ Video..
MK-604GW XMeye Dahili 4G SIM Kart Destekli Wifi Hotspot Özellikli 5M-N 5in1 H.265 4 Kanal Hybrid Araç Kayıt Cihazı
4 Kanal BNC Video Girişi 4 Kanal RCA Ses Girişi H.265 Video ..
MK-504P XMeye Dahili Ethernet 2MP H.265 4 Kanal 4 Pin Araç Kayıt Cihazı
4 Kanal 1080P 2in1 H.265 Araç Kayıt Cihazı (AHD/ANALOG) 4 Kanal Ses Giriş..
MK-604G XMeye Dahili 4G SIM Kart Destekli 5M-N 5in1 H.265 4 Kanal Hybrid Araç Kayıt Cihazı
4 Kanal BNC Video Girişi 4 Kanal RCA Ses Girişi H.265 Video ..
MK-504PGW XMeye Dahili 4G/GPS/Wifi Hotspot Özellikli 2MP H.265 4 Kanal 4 Pin Araç Kayıt Cihazı
4 Kanal 1080P 2in1 H.265 Araç Kayıt Cihazı (AHD/ANALOG) 4 Kanal Ses Giriş..
Etiketler: mk514pg, cmsv6, dahili, 4ggps, ozellikli, 2mp, h265, 4, kanal, 4, pin, arac, kayit, cihazi











