| 1/2.7" AHD 4in1 CMOS Görüntü Sensörü |
| 2 Megapiksel Görüntü Çözünürlüğü |
| 2.8mm Sabit Lens/100 Derece Görüntü Açısı |
| 6 Adet Warm LED |
| 15~20m Gece Görüş Mesafesi |
| Plastik Kasa, UTC Desteği |
| Kamera Özellikleri | |
| Resim Sensörü | 1/2.7" AHD 4in1 Cmos |
| Çözünürlük | 2 Megapiksel |
| Çözünürlük Türü | Full HD |
| Resim Çözünürlüğü | 1920x1080 Piksel |
| Lens | 2.8mm |
| Görüntüleme Açısı | 100 Derece |
| LED Sayısı | 6 Adet Warm LED |
| Gece Görüş Mesafesi | 20~25m |
| Sinyal Sistemi | PAL |
| Mikrofon | Yok |
| Dijital Zoom | Var (Özellik Desteklenen Kayıt Cihazları ile) |
| Optik Zoom | Yok |
| Yüz Tanıma ve Takip | Yok |
| Ayarlanabilir Görüntü Kalitesi | Yok |
| Kasa Türü | Plastik |
| Kullanım Alanı | İç Ortam |
| Güç Gereksinimi | 12V DC |
| Güç Tüketimi | 1A |
Benzer Ürünler
MK-733-5M 5MP AHD Gece Görüşlü Bullet Kamera
1/3" AHD 4in1 CMOS Görüntü Sensörü 5 Megapiksel Görüntü Çözünürlüğü ..
MK-721WL 2MP AHD Warm LED Gece Görüşlü Bullet Kamera
1/2.7" AHD 4in1 CMOS Görüntü Sensörü 2 Megapiksel Görüntü Çözünürlüğü ..
MK-721-5M 5MP AHD Gece Görüşlü Bullet Kamera
1/3" AHD 4in1 CMOS Görüntü Sensörü 5 Megapiksel Görüntü Çözünürlüğü ..
MK-313 2MP AHD Gece Görüşlü Dome Kamera
1/3" AHD CMOS Görüntü Sensörü 2 Megapiksel Görüntü Çözünürlüğü ..
MK-721 2MP AHD Gece Görüşlü Bullet Kamera
1/3" AHD 4in1 CMOS Görüntü Sensörü 2 Megapiksel Görüntü Çözünürlüğü ..
MK-742 2MP AHD Gece Görüşlü Bullet Kamera
1/3" AHD 4in1 CMOS Görüntü Sensörü 2 Megapiksel Görüntü Çözünürlüğü ..
Etiketler: mk312wl, 2mp, ahd, warm, led, gece, goruslu, dome, kamera











