| 1/3" AHD CMOS Görüntü Sensörü |
| 2 Megapiksel Görüntü Çözünürlüğü |
| 3.6mm İğne Ucu Lens/90 Derece Görüntü Açısı |
| Dahili Ses |
| Mini Boyuıtlar |
| Metal Kasa |
| Kamera Özellikleri | |
| Resim Sensörü | 1/3" AHD Cmos |
| Çözünürlük | 2 Megapiksel |
| Çözünürlük Türü | Full HD |
| Resim Çözünürlüğü | 1920x1080 Piksel |
| Lens | 2.8mm |
| Görüntüleme Açısı | 90 Derece |
| LED Sayısı | Yok |
| Gece Görüş Mesafesi | Yok |
| Sinyal Sistemi | PAL |
| Mikrofon | Var |
| Ayarlanabilir Görüntü Kalitesi | Yok |
| Kasa Türü | Metal |
| Kullanım Alanı | İç Ortam |
| Güç Gereksinimi | 12V DC |
| Güç Tüketimi | 1A |
Benzer Ürünler
MK-312 2MP AHD Gece Görüşlü Dome Kamera
1/3" AHD 4in1 CMOS Görüntü Sensörü 2 Megapiksel Görüntü Çözünürlüğü ..
MK-721WL 2MP AHD Warm LED Gece Görüşlü Bullet Kamera
1/2.7" AHD 4in1 CMOS Görüntü Sensörü 2 Megapiksel Görüntü Çözünürlüğü ..
MK-733 2MP AHD Gece Görüşlü Bullet Kamera
1/3" AHD 4in1 CMOS Görüntü Sensörü 2 Megapiksel Görüntü Çözünürlüğü ..
MK-312WL 2MP AHD Warm LED Gece Görüşlü Dome Kamera
1/2.7" AHD 4in1 CMOS Görüntü Sensörü 2 Megapiksel Görüntü Çözünürlüğü ..
MK-721 2MP AHD Gece Görüşlü Bullet Kamera
1/3" AHD 4in1 CMOS Görüntü Sensörü 2 Megapiksel Görüntü Çözünürlüğü ..
MK-313 2MP AHD Gece Görüşlü Dome Kamera
1/3" AHD CMOS Görüntü Sensörü 2 Megapiksel Görüntü Çözünürlüğü ..











