| 1/2.7" AHD Cmos Görüntü Sensörü |
| AHD/Analog Görüntü Modları |
| 2 Megapiksel Görüntü Çözünürlüğü |
| 1.6mm Sabit Lens/170 Derece Görüntü Açısı |
| Starlight Aydınlatma |
| Ayarlanabilir Ters/Düz Görüntü |
| Tüm Binek Araçlara Uyumlu, Kelebek Kamera Olarak Kullanım |
| Kamera Özellikleri | |
| Resim Sensörü | 1/2.7" AHD Cmos |
| Çözünürlük | 2 Megapiksel |
| Çözünürlük Türü | 1080P |
| Resim Çözünürlüğü | 1920x1080 Piksel |
| Lens | 1.6mm |
| Görüntüleme Açısı | 170 Derece |
| LED Sayısı | Yok |
| Gece Görüş Mesafesi | Yok |
| Sinyal Sistemi | PAL |
| Mikrofon | Yok |
| OSD Menü | Yok |
| Mirror (Ayna Etkisi) | Yok |
| Dahili Park Sensörü | Yok |
| Park Çizgileri | Yok |
| Kablosuz Bağlantı Desteği | Yok |
| Kasa Türü | Plastik |
| Kullanım Alanı | Araç Kamerası, İç Ortam Kamera, Geri Görüş Kamerası |
| Güç Gereksinimi | 12V DC |
| Güç Tüketimi | 60MA |
Benzer Ürünler
MK-127AWP 2MP AHD Süper Geniş Açılı Çok Fonksiyonlu Araç Kamerası
1/2.7" AHD Cmos Görüntü Sensörü AHD/Analog Görüntü Modları 2..
MK-522A 2MP AHD Gece Görüşlü Yan Görüş Araç Kamerası
1/2.7" 4in1 AHD CMOS Görüntü Sensörü 2 Megapiksel Görüntü Çözünürlüğü ..
MK-127 Geri Görüş Araç Kamerası
1/2.7" Analog Cmos Görüntü Sensörü 700 TVLine Görüntü Çözünürlüğü ..
MK-516 700 TVLine Analog Dikiz Aynası Altı Yan Görüş Araç Kamerası
1/3" Analog Cmos Görüntü Sensörü 700 TVLine Görüntü Çözünürlüğü ..
MK-100MA 2MP AHD Gece Görüşlü 4 Pin Geri Görüş Araç Tepe Kamerası
1/2.7" 4in1 AHD CMOS Görüntü Sensörü AHD/CVI/TVI/Analog Görüntü Modları ..
MK-114 700 TVLine Analog Gece Görüşlü Geri Görüş Araç Kamerası
1/3" Analog Cmos Görüntü Sensörü 700 TVLine Görüntü Çözünürlüğü ..
Etiketler: mk124aws, 2mp, ahd, super, genis, acili, starlight, arac, kamerasi











