| 1 Adet Bütünleşik 4K Ön Kamera |
| 1 Adet Bütünleşik 1080P İç Kamera |
| 1 Adet Harici 1080P Arka Kamera |
| 3" Dahili Ekran |
| 320x480P Ekran Çözünürlüğü |
| 100 Derece Ön Yol Kamera Görüş Açısı |
| 100 Derece İç Kamera Görüş Açısı |
| 100 Derece Arka Kamera Görüş Açısı |
| 2160P/25FPS Ön Kamera Kayıt Kalitesi |
| 1080P/15FPS İç Kamera Kayıt Kalitesi |
| 1080P/25FPS Arka Kamera Kayıt Kalitesi |
| 512GB'a Kadar SD Kart Desteği |
| Viidure Uygulama Desteği |
| H.264 Video Sıkıştırma Teknolojisi |
| Park Monitörü ile Park Halinde Sarsıntı Anında Kayda Girme |
| .ts Uzantılı Video Kaydı |
| Kayıt Çözünürlükleri Ön Yol Kamerası: 2160P/25FPS (3840x2160P) İç Kamera: 1080P/15FPS (1920x1080P) Arka Kamera: 1080P/25FPS (1920x1080P) |
| 1'er Dakikalık Döngü Video Kayıtları 2160P Ön Yol Kamera Kaydı 1 Dakikalık Ortalama Video Boyutu: 206~210MB 1080P İç Kamera Kaydı 1 Dakikalık Ortalama Video Boyutu: 64~65MB 1080P Arka Kamera Kaydı 1 Dakikalık Ortalama Video Boyutu: 64~65MB |
| Ön Yol Kamerası 2160P (3840x2160P) H.264 Sıkıştırma ile Kamera Kayıt Süreleri 1 Günde (24 Saat) Ortalama 295~300GB Yer Kaplar |
| İç Kamera 1080P (1920x1080P) H.264 Sıkıştırma ile Kamera Kayıt Süreleri 1 Günde (24 Saat) Ortalama 92~95GB Yer Kaplar |
| Arka Kamera 1080P (1920x1080P) H.264 Sıkıştırma ile Kamera Kayıt Süreleri 1 Günde (24 Saat) Ortalama 92~95GB Yer Kaplar |
| Ön Yol ve İç Kamera 2160P + 1080P H.264 Sıkıştırma ile Kamera Kayıt Süreleri 2 Kamera Kaydı 1 Günde (24 Saat) Ortalama 387~395GB Yer Kaplar |
| Ön Yol, İç Kamera ve Arka Kamera 2160P + 1080P +1080P H.264 Sıkıştırma ile Kamera Kayıt Süreleri 3 Kamera Kaydı 1 Günde (24 Saat) Ortalama 480~490GB Yer Kaplar |
| Dahili G-Sensor ile Kayıt Kilitleme |
| Ses Kayıt Özelliği |
| Ayarlanabilir Kamera Açısı |
| -20°C ~ 70°C Çalışma Sıcaklığı |
| 12~24V Çalışma Voltajı |
| 11.6V±0.2V Düşük Voltaj / 23.6V±0.2V Yüksek Voltaj Koruması |
| Kamera Özellikleri | |
| Resim Sensörü | 1/3" Cmos Çift Kamera |
| Çözünürlük | 8 Megapiksel + 2 Megapiksel |
| Çözünürlük Türü | 1440P+1080P |
| Resim Çözünürlüğü | 3840x2160 Piksel / 1920x1080 Piksel |
| Lens | 100 Derece Geniş Açılı Lens |
| Sinyal Sistemi | PAL |
| Mikrofon | Var |
| OSD Menü | Var |
| Mirror (Ayna Etkisi) | Yok |
| Hafıza Kartı Desteği | Var (Max. 512GB) |
| Kablosuz Bağlantı Desteği | Var |
| Kasa Türü | Plastik |
| Kullanım Alanı | Araç Kamerası |
| Güç Gereksinimi | 12~24V DC |
| Güç Tüketimi | 0.07A~0.26A |
| Monitör Özellikleri | |
| Ekran Boyutu | 3 Inch |
Benzer Ürünler
MK-330W GPS/Wifi Özellikli 2 Kameralı Dashcam Araç Kayıt Cihazı
2 Adet Bütünleşik 1080P+1080P Ön/İç Kamera 120 Derece Ön Yol Kamera Görüş..
MK-333W GPS/Wifi Özellikli 3 Kameralı Dashcam Araç Kayıt Cihazı
2 Adet Bütünleşik 1080P+1080P Ön/İç Kamera 1 Adet Harici 1080P Arka Kamer..
MK-312W-AI Viidure Wifi+AI Özellikli 2 Kameralı 4K Dashcam Araç Kayıt Cihazı
1 Adet Bütünleşik 4K Ön Kamera 1 Adet Harici 1080P Arka Kamera ..
MK-330GW 4G/GPS/Wifi Özellikli 2 Kameralı Dashcam Araç Kayıt Cihazı
2 Adet Bütünleşik 1080P+1080P Ön/İç Kamera 120 Derece Ön Yol Kamera Görüş..
MK-333GW 4G/GPS/Wifi Özellikli 3 Kameralı Dashcam Araç Kayıt Cihazı
2 Adet Bütünleşik 1080P+1080P Ön/İç Kamera 1 Adet Harici 1080P Arka Kamer..
MK-340GW 4G/GPS/Wifi ve ADAS/DSM/Yüz Tanıma Özellikli 4 Kamera Destekli Dashcam Araç Kayıt Cihazı
2 Adet Bütünleşik 1080P Ön + 720P İç Kamera 2 Adet Ekstra Kamera Bağlantı..
Etiketler: mk313wai, viidure, wifiai, ozellikli, 3, kamerali, 4k, dashcam, arac, kayit, cihazi











