| 1/2.7" AHD CMOS Görüntü Sensörü |
| 2 Megapiksel Görüntü Çözünürlüğü |
| 2.8mm Sabit Lens/100 Derece Görüntü Açısı |
| Starlight Aydınlatma |
| Ters Görüntü |
| Plastik Kasa, 4 Pin Bağlantı |
| Kamera Özellikleri | |
| Resim Sensörü | 1/2.7" AHD Cmos |
| Çözünürlük | 2 Megapiksel |
| Çözünürlük Türü | Full HD |
| Resim Çözünürlüğü | 1920x1080 Piksel |
| Lens | 2.8mm |
| Görüntüleme Açısı | 100 Derece |
| LED Sayısı | Starlight Aydınlatma |
| Gece Görüş Mesafesi | 1~5m |
| Sinyal Sistemi | PAL |
| Mikrofon | Yok |
| OSD Menü | Yok |
| Mirror (Ayna Etkisi) | Yok |
| Dahili Park Sensörü | Yok |
| Park Çizgileri | Yok |
| Kablosuz Bağlantı Desteği | Yok |
| Kasa Türü | Plastik |
| Kullanım Alanı | Araç Kamerası, Geri Görüş Kamerası |
| Güç Gereksinimi | 12V DC |
| Güç Tüketimi | 1A |
Benzer Ürünler
MK-112 700 TVLine Analog Gece Görüşlü Geri Görüş Araç Kamerası
1/3" Analog Cmos Görüntü Sensörü 700 TVLine Görüntü Çözünürlüğü ..
MK-127AWP 2MP AHD Süper Geniş Açılı Çok Fonksiyonlu Araç Kamerası
1/2.7" AHD Cmos Görüntü Sensörü AHD/Analog Görüntü Modları 2..
MK-253 700 TVLine Analog Dikiz Aynası Altı Yan Görüş Araç Kamerası
1/3" Analog Cmos Görüntü Sensörü 700 TVLine Görüntü Çözünürlüğü ..
MK-127AW 1MP AHD Süper Geniş Açılı Çok Fonksiyonlu Araç Kamerası
1/2.7" AHD Cmos Görüntü Sensörü 1 Megapiksel Görüntü Çözünürlüğü ..
MK-128 700 TVLine Analog Gece Görüşlü Geri Görüş Araç Kamerası
1/3" Analog Cmos Görüntü Sensörü 700 TVLine Görüntü Çözünürlüğü ..
MP-522 2MP PoE IP Gece Görüşlü Yan Görüş Araç Kamerası
1/2.7" IP CMOS Görüntü Sensörü 2 Megapiksel Görüntü Çözünürlüğü ..
Etiketler: mk121apse, 2mp, ahd, starlight, 4, pin, geri, gorus, arac, kamerasi











