Promes

PR-20SFP Promes 1.25Gbps SFP Modül

PR-20SFP Promes 1.25Gbps SFP Modül

1.25Gbps'e Kadar Veri Aktarım Hızı 1310nm FP/1550nm DFB LD ve PIN/TIA Alı..

PR-P08MX Promes 8+2 Port PoE Switch + 1 SFP Port

PR-P08MX Promes 8+2 Port PoE Switch + 1 SFP Port

8 adet 10/100Mbit/s PoE Port 2 adet 10/100/1000Mbit/s Uplink Port ..

PR-P16MX Promes 16+2 Port PoE Switch + 1 SFP Port

PR-P16MX Promes 16+2 Port PoE Switch + 1 SFP Port

16 adet 10/100Mbit/s PoE Port 2 adet 10/100/1000Mbit/s Uplink Port ..

PR-P24MX Promes 24+2 Port PoE Switch + 1 SFP Port

PR-P24MX Promes 24+2 Port PoE Switch + 1 SFP Port

24 adet 10/100Mbit/s PoE Port 2 adet 10/100/1000Mbit/s Uplink Port ..

PR-PE08G2S-M-AF Promes 8 Port PoE Switch + 2 SFP Port

PR-PE08G2S-M-AF Promes 8 Port PoE Switch + 2 SFP Port

8 adet 10/100/1000Mbit/s PoE Port Yönetilebilir Endüstriyel Tasarım ..

PR-PE24G4-M Promes 24+2 Port PoE Switch + 4 SFP Port

PR-PE24G4-M Promes 24+2 Port PoE Switch + 4 SFP Port

24 adet 10/100/1000Mbit/s PoE Port 4 adet 10/100/1000Mbit/s Combo Port ..

Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)