PR-20SFP Promes 1.25Gbps SFP Modül

  • PR-20SFP Promes 1.25Gbps SFP Modül
  • Marka: Promes
  • Ürün Kodu: PR-20SFP
  • Stok Durumu: Stokta Var
  • Ürün Garanti Süresi: 2 Yıl
  • Ürün Tahmini Sevk Tarihi: 25 Eylül 2021 Cumartesi

DOSYA BİLGİSİ İNDİRME BAĞLANTISI
PR-PE08G2S-M-AF Datasheet İndir
1.25Gbps'e Kadar Veri Aktarım Hızı
1310nm FP/1550nm DFB LD ve PIN/TIA Alıcı
TX_DIS kontrol, TX-FAULT ve RX_LOS Monitor İşlevleri
Class I Lazer Güvenliği Uyumlu
IEEE802.3z Uyumlu
SFP MSA ve SFF8472 Uyumlu
3.3V Anlık Çalışma Voltajı
Düşük Titreşim ve Yüksek Hassasiyet

Etiketler: pr20sfp, promes, 125gbps, sfp, modul