| 6 Adet 1 Megapiksel LED Işıklı Kamera |
| 10 Inch Monitör |
| 6 Kamerayı Aynı Ekranda Görme |
| Aydınlatmalı Gece Görüş |
| Tüm Tohum Ekme Makineleri ile Uyumlu |
| Kamera Özellikleri | |
| Resim Sensörü | 1/2.7" AHD CMOS |
| Çözünürlük | 1 Megapiksel |
| Çözünürlük Türü | HD |
| Resim Çözünürlüğü | 1280x720 Piksel |
| Lens | 2.8mm |
| Görüntüleme Açısı | 100 Derece |
| LED Sayısı | Yok |
| Sinyal Sistemi | PAL/NTSC |
| Mikrofon | Yok |
| OSD Menü | Yok |
| Mirror (Ayna Etkisi) | Yok |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Kasa Türü | Metal |
| Kullanım Alanı | İç Ortam/Dış Ortam |
| Güç Gereksinimi | 12V DC |
| Güç Tüketimi | 1A |
| Kablo | |
| Kablo Türü | 20m 2+1 CCTV Kablo |
| Kalınlık | 2x0,50 |
| Sargı Türü | Bakır+CCA Alaşım Sargı |
Benzer Ürünler
MK-UB712GW 2 Megapiksel 4 Kameralı Ses Kayıtlı 4G Uzak İzleme ve Wifi Hotspot Özellikli Uber Kamera Seti
ÜRÜN SET İÇERİĞİ 1 ADET KAYIT CİHAZI ..
MK-KRS420P-V2 7 Inch Monitörlü AHD Geri Görüş Karavan Kamera Seti
ÜRÜN SET İÇERİĞİ 1 ADET MONİTÖR 1 ADET DIŞ ORTAM KAMERA ..
MK-DKS911 2 Megapiksel 4 Kameralı Kayıtlı Monitörlü Dorse Ayrımlı Kamyon/Tır Kamera Seti
ÜRÜN SET İÇERİĞİ 1 ADET MON..
MK-DKS912-5 2 Megapiksel 5 Kameralı Kayıtlı Dorse Ayrımlı Kamyon/Tır Kamera Seti
ÜRÜN SET İÇERİĞİ ..
MK-KS911-EKO 2 Megapiksel 4 Kameralı Kayıtlı Monitörlü Kamyon/Tır Kamera Seti
ÜRÜN SET İÇERİĞİ 1 ADET MONİTÖR 1 AD..
MK-KS911-BSD-7 2 Megapiksel 4 Kameralı 7 Inch Dokunmatik Kayıtlı Monitörlü Kör Nokta Sesli Uyarılı Kamyon/Tır Kamera Seti
4 Adet 2 Megapiksel Kamera 2 Megapiksel Görüntü Çözünürlüğü ..
Etiketler: mktms716, 1, megapiksel, 6, kamerali, mibzer, tohum, ekme, makinesi, kamera, seti











